ACTIN THERMO SAN

Nano-silikónová fasádna termofarba. Mimoriadna odolnosť voči poveternostným vplyvom, špine a mikrobiologickému napadnutiu. Top voľba pre fasády s problémovou údržbou alebo vyššou pravdepodobnosťou intenzívneho rozvoja plesní a rias. Na nové aj renovačné nátery všetkých pevných povrchov a omietok.

Realizujeme odbornú pokládku aj predaj

Dokonalé spojenie rokmi osvedčených silikónových materiálov s najpokrokovejšími technológiami súčasnosti. Na exkluzívnu ochranu a farebné riešenie fasád, kde sa vyžaduje mimoriadna odolnosť voči poveternostným vplyvom, špine a mikrobiologickému napadnutiu.

Pre výbornú paropriepustnosť ju možno použiť aj na nátery starších, historických a pamiatkovo chránených budov. Vhodná na nové aj renovačné nátery všetkých pevných povrchov a omietok (s výnimkou elastických). Tónovateľná do celej škály farebných odtieňov s výnimkou extrémne sýtych.

  • fungistop formula - unikátna receptúra s ultrajemnými mikroguličkami a protiplesňovými mikrokapsulami
  • 5-ročná extra záruka na odolnosť proti plesniam
  • vákuované mikroguličky znižujú prehrievanie fasád a obmedzujú kondenzáciu vzdušnej vlhkosti na povrchu - hlavnú príčinu vzniku plesní a rias
  • špeciálne mikrokapsuly s algicidnými a fungicidnými látkami zaručia najdlhšiu odolnosť proti plesniam a riasam
  • pokrokové nanopojivo a vysoký podiel silikónov zaistia nízku nasiakavosť, rýchly odvod vlhkosti z povrchu, minimálny sklon k znečisteniu (tzv. „samočistiaci efekt”) a výnimočnú stálosť farieb

REALIZÁCIA KAMENNÝCH KOBERCOV KOŠICE

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ