Kamienkový koberec Jáva

Riečny kameň
Značka: TOP STONE

Povrch JÁVA je vhodný pre plochy pochôdze v interiéri a exteriéri (chodníky, okolia bazénov) aj pre plochy pojazdné (príjazdové cesty, vjazdy do garáží, státia pre autá). Odporúčame taktiež pre zvislé plochy (schody, schodiská).

Výdatnosť balenia: 1,18m2

Názov MJ Balenie (výdatnosť) MOC vr.DPH/MJ
Jáva (K01 + K02) ks 25kg
Celkom vrátane chémie ks 25kg+1,25kg

Realizujeme odbornú pokládku aj predaj

POPIS

Povrch kamenného koberca JÁVA je vhodný pre plochy pochôdze v interiéri a exteriéri (chodníky, okolia bazénov) aj pre plochy pojazdné (príjazdové cesty, vjazdy do garáží, státia pre autá). Odporúčame taktiež pre zvislé plochy (schody, schodiská).

Cena povrchu zahrňuje certifikované spojivo (živicu zl. A a tvrdidlo zl.B) a plnivo (kvalitné drvené, niekoľkokrát omieľané, prané a triedené riečne kamienky) pri odporúčanej hrúbke povrchu 1,4 cm. Cena nezahrňuje dopravu a pokládku povrchu.

Odporúčaná hrúbka povrchu pre pochôdze plochy je 1,4 cm, pre plochy pojazdné od 2 cm.

Plnivo (riečny kamienok) je balený v 25kg plastových vreciach. Spojivo v plastových kanistroch o objeme 1 – 5 litrov.

Povrch JÁVA držíme štandardne skladom, termín dodania s dopravou je 3 - 5 pracovných dní. Osobný odber môžete zrealizovať ihneď

Upozornenie

Plnivo (riečny kamienok) pre povrch JÁVA dodávame v dvoch rôznych, samostatne balených frakciách (veľkostiach kamienkov), ktoré je nutné pred pokládkou zmiešať rovnakým pomerom dohromady. Povrch JÁVA sa skladá z kameniva Madeira a Kréta v pomere 1:1.

REALIZÁCIA KAMENNÝCH KOBERCOV KOŠICE

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ